O mnie

Mój nocny blog.
Historia, która piszę się sama!

Mam na imię Krzysiek, skończyłem już 40 lat i spotkałem się z Kryzysem Wieku Średniego. Od jakiegoś czasu zajmuję się zagadnieniami związanymi z motywacją i rozwojem osobistym. Na stronach mojego bloga przedstawiam moją własną drogę, którą podążam w poszukiwaniu rozwiązań na zadawane przez siebie pytania. Opisuje to  czym sam się interesuje, co oglądam i jakie książki czytam aby znaleźć odpowiedzi, które pomogą mi się rozwijać. Na własnej osobie będę testował odnalezione porady i zobaczę gdzie mnie to zaprowadzi i co uda mi się osiągnąć.


Cel 

Opisując moją historię prowadzę pewnego rodzaju dokument dla samego siebie, nikogo do niczego nie namawiam i nie zachęcam, chcę tylko opisać to co mnie dotyczy. Do tej pory żyłem sobie beztrosko, nie wybiegając bardzo w przyszłość. Mam właściwie wszystko co jest mi potrzebne- zaczął mi jednak dokuczać brak czasu dla rodziny i brak oszczędności. Ponieważ miało to miejsce gdy miałem już 40 lat odebrałem to jako ten opisywany w różny sposób Kryzys wieku średniego i postanowiłem coś zmienić. Blog – jest zapisem drogi którą poszedłem. Na początku nie wiedziałem gdzie mnie zaprowadzi. Kryzys wieku średniego to nie koniec świata, może to w ogóle nie kryzys tylko raczej znak. Ja odnalazłem w nim coś dobrego dla siebie i postanowiłem to rozwijać. 

Chciałbym aby moja opowieść była dowodem i motywacją dla innych, którzy znaleźli się może w podobnym miejscu swojego życia. Mogę śmiało powiedzieć – INICJATYWA to mój motor napędowy.


Interesuje mnie:

  • Motywacja,
  • Rozwój osobisty,
  • Coaching,
  • Przedsiębiorczość,

Misja 

Udowodnić samemu sobie, że dam radę osiągnąć to o czym marzę. Poprzez zagłębienie się w dostępnej literaturze, nagraniach  i mowach motywacyjnych expertów doświadczonych w różnych dziedzinach. Spotkać się kiedyś i poznać osobiście wartościowych mentorów, których wystąpienia i publikacje wywarły na mnie największy wpływ opisując to później na łamach mojego nocnego bloga.

Udokumentować dokonania i pokonane przeszkody napotkane podczas realizacji planu zrodzonego w marzeniach.