Ostrzenie piły

Witaj !

Słuchałem ostatnio bardzo ciekawego podcastu i w nim przemawiający nawiązał do trzech grządek które człowiek uprawia i o tym by najlepiej była między nimi równowaga. Ja trochę tej równowagi straciłem, muszę to poprawić.

ostrzenie piły, nabieranie sił

Otaczam się z wszystkich stron Motywacją, jestem nią przesiąknięty nawet chyba do przesady. Już jestem zmęczony , znalazłem się w miejscu gdzie zaczynam odczuwać potrzebę jak to określił Stephen R. Covey w swojej książce 7 nawyków  skutecznego działania OSTRZENIEM PIŁY. Nie odczuwam już braku motywacji, mogę nawet powiedzieć że przeszedłem na wyższy level bo zacząłem realizować swoje marzenie o przedsiębiorczości . TO trwa już jakiś czas, realizując swoje postanowienie iż MI SIĘ UDA zagłębiam się w takie obszary o których mi się nawet nie śniło, problemy które napotykam są naprawdę poważnymi i należy je poprawnie zidentyfikować i rozwiązać, oczywiście dzięki pomocy innych doświadczonych w dziedzinach których to dotyczy. I tutaj też pojawia się problem prowadzenia rozmów z wykonawcami zleceń, ja nie mam doświadczenia biznesowego, nie zawsze poprawnie jak mi się wydaje prowadzę rozmowy meilowe, wstyd mi z tego powodu,ale będę się starał coraz bardziej rozwijać w dziedzinach związanych prowadzeniem biznesu. 

Właściwie przestałem szukać nagrań związanych z motywacją na rzecz poradników biznesowych, znalazłem ogromne zasoby wiedzy w bardzo ciekawym miejscu jakim jest Mała Wielka Firma  i Podcasty Pana Marka. Ciekawi ludzie którzy przedstawiają swoje umiejętności i udzielają rad w dziedzinach w których są ekspertami. Dzięki takiej lekturze widzę już jak prowadzenie BIZNESU jest trudnym zajęciem i jeżeli kiedyś spotkam się ze stwierdzeniem JEMU SIĘ UDAŁO to na pewno będę miał mnóstwo do powiedzenia w temacie “SIĘ UDAŁO”. Nie ma czegoś takiego jak udało, nic nie dzieje się bez powodu.

Dzięki Podcastom Pana Marka wyszukuje ludzi którzy byli jego gośćmi i będę próbować nawiązać kontakty z nimi by pomogli mi rozwiązywać problemy bym mógł mieć jak największą szanse na powodzenie mojego pomysłu. By mogły zrealizować się marzenia . Sporo się pozmieniało w mojej głowie od momentu kiedy zacząłem  pisać tego Mojego Nocnego Bloga , teraz jedyne na co narzekam jest to że nie mam siły już wieczorami siedzieć jak dawniej. Postanowiłem wziąć się za aktywność fizyczną bo z tym u mnie raczej krucho i udać się do lekarza na jakieś badanka by przekonać się czy nie ma jakiejś zdrowotnej przyczyny tego zmęczenia.